Кар`єра

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В КОМПАНІЇ

 

Ми надаємо необмежені можливості для професійного розвитку в Компанії, головним завданням якої є сприяння розвитку річкової транспортної інфраструктури України.

Ми з радістю запрошуємо енергійних, працьовитих і талановитих людей в нашу команду.

Ми підтримуємо ініціативних і амбітних співробітників, надаємо широкі можливості для професійного і кар'єрного розвитку в Компанії.

 

Ми пропонуємо:

-     досвід роботи в масштабній компанії з унікальною власною інфраструктурою

-     офіційне працевлаштування, соціальні гарантії

-     додаткові дні відпустки

-     корпоративне оздоровлення та медичне страхування

-     безкоштовний мобільний зв'язок (в залежності від посади)

-     професійне навчання за рахунок роботодавця

-     можливість участі в цікавих проектах

-     активне корпоративне життя

-     комфортне сучасне робоче місце

-     розвозку від метро

 

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ

 

Ми запрошуємо молодих лідерів пройти навчальну практику або довгострокову програму стажування в підрозділах та на суднах Компанії.

Ти будеш не просто стажером, ти перетворишся на повноцінного учасника нашої команди, а твоя щоденна робота буде впливати на результати цілого бізнесу!

 

Ми пропонуємо:

-     практичний досвід від професіоналів

-     складні, проте цікаві завдання

-     можливість стати частиною великого логістичного бізнесу

-     найкращим студентам буде запропоновано працевлаштування в Компанії

 

Для цього необхідно:

-     бути випускником або студентом останніх курсів

-     мати бажання і швидко навчатися

-     бути сміливим і небайдужим

-     успішно пройти співбесіду

 

Маєте бажання стати частиною нашої команди?

Зробіть перший крок – надішліть своє резюме.

 

До уваги осіб, що мають намір працевлаштування НА СУДНА  АСК «Укррічфлот»!

Зустрічаються випадки шахрайських дій з боку невстановлених осіб, які начебто діють від імені Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот» з метою працевлаштування членів екіпажів на судна Компанії!

Вказані особи діють під виглядом крюїнгових компаній (або посередників), які своїми діями створюють уяву про законність їх дій шляхом  незаконного використання торгової марки, місця реєстрації працедавця, реквізитів, назви суден, підроблених документів, печаток та імені компанії UKRRICHFLOT.

Звертаємо увагу на те, що невідомі особи, використовуючи назву та репутацію Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот», можуть використовувати в назві створених ними компаній подібні тексти (назви) до назви «Укррічфлот», чим можуть вводити в оману моряків, що здійснюють пошук вакансій.

Будьте уважні! З метою уникнення негативних наслідків від шахрайських дій пропонуємо перевіряти інформацію про наявність вакансій на суднах  Приватного акціонерного товариства  «Судноплавна компанія «Укррічфлот» шляхом направлення запиту на електронну адресу: crew@urf.ua  (з обов’язковим  зазначенням Вашого контактного телефону). Плата за працевлаштування на судна Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія« Укррічфлот» НЕ СТЯГУЄТЬСЯ!!

Додатково, звертаємо увагу, що діяльність крюїнгових агентств підлягає ліцензуванню. Інформацію про наявність ліцензій можливо перевірити за наступним посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/perelik-subyektiv-gospodaryuvannya

Будьте обачними та свідомими!

Опис вакансії
Вакансії
Якщо Ви не знайшли підходящу Вам вакансію, будь ласка, відправте нам своє резюме, ми обов`язково розглянемо його і внесемо в свою базу. Відправити резюме
АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua