Новини
«УКРРІЧФЛОТ» презентував свій новий сервіс на міжнародній конференції
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

З 28 по 30 травня 2015 р. в морській столиці України відбулася міжнародна конференція  «Grain forum and Maritime Days in Odessa 2015», яка під своєю егідою об’єднала більше 500 делегатів компаній, що є лідерами ринку зерна, морської, річкової та портової індустрії: фрахтових брокерів, агентів, судновласників, експедиторів, зернотрейдерів, представників галузевих державних органів та інших бізнес-сегментів з 25 країн світу.

Перший день конференції був присвячений стану та перспективам світового та українського ринку зерна. Ключовими питаннями стали прогнози виробництва зерна, перспективи торгівлі в сезоні 2015/2016, результати аграрних реформ та роботи уряду, особливості компаній, що працюють на зерновому ринку України в умовах економічного спаду, зернова логістика.

Особливо цікавим для представників транспортної галузі був другий день конференції, в рамках якого було організовано три сесії, одна з яких – «Річкова логістика. Підсумки 2012-2014 рр. Короткострокові перспективи розвитку 2015-2017 рр.», де було проведено порівняльний аналіз річкової логістики США, Європи та України, обговорено актуальність запозичення зарубіжного досвіду для подальшого розвитку внутрішніх водних шляхів України, а також наголошено на значному потенціалі судноплавства по річці Дніпро.

Генеральний директор АСК «УКРРІЧФЛОТ»  Дмитро Москаленко. на цій  сесії виступив з доповіддю «Дніпро – точка росту в транспортній інфраструктурі».

Також в рамках конференції відбулося засідання круглого столу, присвяченого останнім тенденціям розвитку контейнерних перевезень в Україні, де представниками АСК «УКРРІЧФЛОТ» було презентовано новий сервіс  компанії – контейнерну лінію Дніпропетровськ – Запоріжжя – Одеса.

Під час презентації начальник комерційного департаменту АСК «УКРРІЧФЛОТ» Ольга Федор порівняла основні характеристики логістики  контейнерних перевезень залізницею, автотранспортом та флотом АСК «УКРРІЧФЛОТ».

Компанія пропонує комплексний логістичний сервіс на відрізку Дніпропетровськ – Запоріжжя – Одеса, що включає зберігання та перевалку вантажів з одного виду транспорту на інший, в тому числі харчових та зернових через елеватор та зерносклад, стафірування/розстафірування контейнерів, зону митного контролю на території портів, транспортування власним флотом в морські порти, агентування (фрахтування) суден.

В рамках case-study АСК «УКРРІЧФЛОТ»  поділилася з учасниками конференції практичним досвідом роботи контейнерної лінії, презентувавши пілотний проект по комплексному логістичному сервісу з переробки та доставки  різнономенклатурних вантажів (контейнери та генеральний вантаж) в напрямку ДРП - ОМТП.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua