Новини
«УКРРІЧФЛОТ» успішно реалізує нестандартні проекти
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

Злагоджена робота компаній «УКРРІЧФЛОТ» і «PANTA RHEI  Befrachtungs und Speditions GmbH», Vienna, Austria дозволила в 2015 році успішно реалізувати нестандартний проект з доставки близько 10000 тонн стальних рулонів з Херсонського річкового порту в порт Лом (Болгарія) по річці Дунай в умовах сезонного зменшення опадів з трансшіпментом в порт Констанца (Румунія).

Падіння рівня води на Дунаї не дозволило виконати економічно вигідні прямі перевезення з Херсону в Лом флотом компанії «УКРРІЧФЛОТ». Перехід річкових караванів із басейну ріки Дніпро на Дунай був неможливим через сезонні обмеження, в той час як в наслідок низького рівня води завантаження суден типу «ріка-море» стало недоцільним через відсутність можливості здійснити повне завантаження суден.

Спільно з компанією «PANTA RHEI  Befrachtungs und Speditions GmbH» Vienna, Austria, яка є давнім перевіреним діловим партнером АСК «УКРРІЧФЛОТ», вказаний проект був розроблений і успішно реалізований. В рамках втілення в життя проекту, в Херсонському річковому порту з періодичністю в 10 днів були завантажені два судна компанії «УКРРІЧФЛОТ» – т/х «О. Федоров» і т/х «В. Шарков» (тип Волго-Дон). Партії по 5000 тонн були доставлені морем в порт Констанца.

Далі, в порту Констанца була здійснена швидка перевалка вантажу (1,5 і 1 доба відповідно) по типу «борт-борт» ((“transhipment”) на річкові мілководні баржі компанії «PANTA RHEI  Befrachtungs und Speditions GmbH» Vienna, Austria (місткість барж 1000-2000 тонн).

Два конвої у складі річкових барж і буксирів послідовно доставили вантаж по змілілому Дунаю в порт Лом. Використання мультимодального коносамента дозволило максимально швидко реалізувати перетин двох кордонів – Молдови і Болгарії, з відповідним митним оформленням.

Грамотне планування, чітка логістика і гарні партнерські відносини дозволили компаніям успішно реалізувати новий спільний проект!

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua