Новини
«Укррічфлот» увійшов до Асоціації SGKV
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

У лютому 2016 р. компанія «Укррічфлот» стала членом Асоціації SGKV (Німеччина), штаб-квартира якої знаходиться у Берліні.

SGKV - це велике об'єднання учасників логістичної галузі, а також один з провідних дослідницьких інститутів в Європі, який займається вивченням і просуванням інтермодального транспорту. Мета Асоціації - сприяння в організації вантажоперевезень найбільш ефективним і екологічним способом з використанням  мультимодальних логістичних ланцюжків. На даний момент у складі SGKV налічується понад 100 членів.

Минулого року, під час роботи над проектом «Дослідження ринку послуг з перевезення та перевалки контейнерних вантажів між Дніпропетровською, Запорізькою та Одеською областями», Асоціація надавала консалтингові послуги АСК «Укррічфлот». Досвід виявився вдалим, після чого було прийнято рішення вступити до SGKV, адже це майданчик для розвитку контейнерного бізнесу в Європі, доступ до інвесторів та інформації про всі найважливіші події галузі.

Співпраця з Асоціацією може бути різноплановою - це консультаційна та інформаційна підтримка, методологічна допомога, послуги з оцінки вантажної бази та операцій з контейнерної логістики, а також моніторинг передових галузевих технологій.

Асоціація SGKV створила карту мультимодальних комплексів Європи з їх основними технічними параметрами і відповідною контактною інформацією. На цій карті тепер позначені Дніпропетровський і Запорізький річкові порти, що дає можливість потенційним партнерам з Європи, які співпрацюють з Асоціацією, при необхідності ближче познайомитися з компанією «Укррічфлот».

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua