Новини
«Укррічфлот» здійснює прорив у каботажній логістиці!
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

З весни 2015 р. ведуться роботи з відкриття каботажної лінії «Одеса – Дніпропетровськ» для доставки контейнерів внутрішніми водними шляхами.

На сьогоднішній день алгоритм роботи з вантажами наступний: контейнери морем прибувають до  Одеси,  потім доправляються до кінцевого споживача двома видами транспорту – автомобілями або залізницею.  Дороги з Одеси на Дніпропетровськ, як відомо, перебувають не в найкращому стані; а залізничний транспорт не в змозі забезпечити ритмічність і якість сервісу.

«Укррічфлот» запропонував альтернативний сервіс  - доставку контейнерів у Запорізький і Дніпропетровський регіони (а також з регіону) рікою, що є найбільш екологічним, економічно вигідним, сучасним й безпечним видом транспортування.

9 липня відбулася перша доставка контейнерів в імпортному напрямку. Так, на теплохід «Механік Черевко» в Одеському порту, на терміналі Бруклін-Київ, було завантажено партію з 15 контейнерів з вогнестійкою сумішшю в мішках призначенням на Дніпропетровськ. Напередодні цей вантаж вивантажили з лінійного контейнеровоза CMA CGM ROHNE. Важливо відзначити, що «Укррічфлот» виконав змішаний рейс - у трюмах перевозили ще й руду для Запорізького заводу феросплавів.

На думку спеціалістів компанії, на ринку вантажоперевезень чітко простежується тенденція до контейнеризації, і роботи у цьому напрямку потрібно продовжувати й розвивати. Поточний сезон можна назвати стартовим для контейнерної каботажної логістики, він демонструє можливості Компанії й дозволяє апробувати варіанти. Показовим буде наступний сезон, до якого «Укррічфлот» веде серйозну підготовку. Вже зараз проводяться переговори з багатьма учасниками ринку -  терміналами, потенційними клієнтами, експедиторами - з метою пошуку партнерів й налагодження зв'язків.

За контейнерними перевезеннями – майбутнє, і воно твориться вже сьогодні!

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua