Новини
10-12 вересня 2014 року за підтримки Організації Чорноморського економічного співробітництва в Одесі відбувся восьмий міжнародний «Чорноморський контейнерний саміт».
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

10-12 вересня 2014 за підтримки Організації Чорноморського економічного співробітництва в Одесі відбувся восьмий міжнародний «Чорноморський контейнерний саміт». Захід був організований видавництвом «Порти України» та Інформаційно-аналітичним центром («BlackSeaTrans»).

Чорноморський саміт зібрав близько 140 представників найбільших світових судноплавних контейнерних ліній, керівників морських портів, великих транспортних компаній, компаній-вантажовласників, перевізників, контейнерних термінальних операторів, представників державних структур. Також в рамках заходу пройшла презентація нового глибоководного контейнерного терміналу компанії «ГПК Україна» в Одеському порту потужністю 600 тисяч TEU на рік.

Компанію «Укррічфлот» на саміті представили: Дмитро Москаленко, генеральний директор; Олексій Кошелєв, директор з портово-комерційної діяльності; Кирило Таран, директор з управління флотом.

В рамках заходу обговорювались питання впливу міжнародної торгівлі на контейнерні потоки в Чорноморському регіоні; локальні конфлікти та ризики для міжнародного судноплавства; перспективи розвитку контейнерних ринків Чорноморських країн (України, Росії, Грузії, Болгарії, Туреччини); можливості залучення інвестицій для розвитку контейнерних перевезень.

Виступ генерального директора АСК «Укррічфлот» Дмитра Москаленко, було присвячено перспективам, можливостям річкової контейнерної логістики і викликало жвавий інтерес аудиторії.

У своїй доповіді пан Москаленко зазначив, що АСК «Укррічфлот» пропонує переорієнтувати частину контейнерного вантажопотоку на річку. Компанія володіє флотом контейнеромісткістю від 44 до 188 TEU, здатним здійснювати перевезення до 30 тис. TEU в навігацію як з портів Великої Одеси в річкові порти України, так і в зворотному напрямку.

В подальшій дискусії з учасниками саміту Дмитро Москаленко відповів на запитання журналістів, а також представників Асоціації контейнерних ліній, Казахської залізниці, АсМАПу, компанії «ПЛАСКЕ». Основні теми, що цікавлять учасників стосувалися вже існуючої інфраструктури компанії «Укррічфлот», можливостей співпраці по каботажним контейнерним перевезенням з контейнерними лініями і морськими контейнерними терміналами, а також обговорювалося питання як представлене логістичного рішення з контейнерних перевезень зможе вплинути на конкурентне середовище і зміна транспортний логістики в цілому.

Пан Москаленко розповів, що на сьогоднішній день даний напрямок річкових перевезень не освоєно і є потенційною конкурентною перевагою комплексних логістичних компаній. Можливість використання спеціалізованих судів змішаного типу плавання «річка-море» зможе забезпечити можливість перевезень контейнерів вглиб України внутрішніми водними шляхами, знижуючи тим самим екологічне навантаження і собівартість транспортування вантажу.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua