Новини
28 квітня відбулися щорічні загальні збори акціонерів АСК «УКРРІЧФЛОТ».
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

28 квітня відбулися щорічні загальні збори акціонерів АСК «УКРРІЧФЛОТ». У порядок денний було внесено 10 питань, пов’язаних із життєдіяльністю компанії.

Попри те, що 2014 рік видався важким не лише для бізнесу, а й для України в цілому, «УКРРІЧФЛОТ» продовжив шлях у напрямку зміцнення своїх позицій на ринку транспортних послуг. Вперше за декілька років компанія завершила рік без збитків. Є всі підстави вважати, що позитивна тенденція збережеться і у поточному році.

Генеральний директор АСК «Укррічфлот» Дмитро Москаленко підвів підсумки діяльності Компанії за 2014 рік та доповів про основні здобутки та вектори розвитку, обрані керівництвом компанії  на 2015 рік.

«Незважаючи на усі складності, у 2014 році компанії вдалося досягти значних успіхів» – зазначив Дмитро Москаленко.

«2014 рік був надзвичайно складним періодом для українського суспільства та бізнесу, нашої держави в цілому, про що свідчать наступні показники:

  • інфляція понад 26%;
  • скорочення ВВП та загальний спад промисловості на 28%;
  • падіння експорту та імпорту на 23% та 27% відповідно;
  • запровадження валютних обмежень та зростання податкового тиску;
  • нестабільна політична ситуація та вкрай не сприятливий інвестиційний клімат у країні;
  • та інші.

На жаль, 2015 рік продовжує цю сумну тенденцію.

Однак, незважаючи на усі складності, за 2014 рік Компанії вдалося досягти значних успіхів у своїй діяльності. Загалом ми збільшили обсяги реалізації товарів та послуг, ефективніше почали використовувати наявні ресурси, досягли скорочення адміністративних витрат.

Враховуючи показники інших доходів та витрат Компанії, вперше за останні роки отримано прибуток за показником чистого фінансового результату.

 У 2014 році флотом Компанії було перевезено майже 1,8 млн. тонн вантажів, що на 31% більше, ніж за 2013 рік.

Порти Компанії обробили на 56% більше вантажів, що становить майже 2,5 млн. тонн.

До 61% зросла частка металопродукції у загальному портфелі вантажів. Значними залишаються й об’єми зернових вантажів – 27%.

Одночасно, перш за все через спад будівництва в Україні, на 28% до 824 тис. тонн впали об’єми реалізації піску.

Компанія продовжує надавати й такі соціальні послуги як паромна переправа у місті Нікополь. За 2014 рік перевезено 40 тис. пасажирів та 19 тис. тонн вантажів.

Продовжується розвиток нового виду діяльності – торгівлі агропродукцією, перш за все, на базі дніпропетровського зернового елеватора. Так, за 2014 рік було реалізовано 54 тис. тонн зерна і за сприятливої ринкової кон’юнктури планується збільшувати цей об’єм.

У 2015 році АСК «Укррічфлот» планує й надалі збільшувати прибутковість своєї діяльності за рахунок збільшення обсягу перевезень та стивідорних робіт.

Одним з найбільш важливих, стратегічних напрямків та завдань Компанії був і залишається розвиток каботажних перевезень по річці Дніпро. Серед вантажопотоків цього року, у перевезенні яких будуть задіяні річкові судна, основними мають стати металопродукція, зернові культури та мінерально-будівельні вантажі. Паралельно Компанія активно розвиває ідею нового перспективного напрямку – перевезення вантажів у контейнерах, сполученням між портами Одеського регіону та Дніпропетровським річковим портом.

Також, у відповідь бажанням клієнтів та викликам ринку, Компанія змінює свою діяльність у напрямку комплексної логістики, що включає одночасний супровід, перевантаження та перевезення вантажу.

Загалом Компанія продовжує постійно вдосконалювати методи роботи відповідно до міжнародних стандартів, поглиблювати міжнародне співробітництво з провідними європейськими та світовими лідерами даної галузі. Це дає змогу й надалі залишатися сучасною Компанією, яка може гнучко відповідати на усі виклики ринку, гідно тримаючи звання «національного перевізника».

Також, за підсумками голосування акціонери затвердили звіт виконавчого органу Компанії. 

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua