Новини
9-10 грудня 2014 року в Лондоні відбувся IX-й Український інвестиційний саміт
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

Саміт зібрав ділові кола не тільки України і Великобританії, до заходу був проявлений інтерес з боку бізнесменів понад 10 країн світу, що підкреслює інтерес Міжнародного фінансового співтовариства до України, незважаючи на труднощі і складний період в політиці та економіці країни.

Захід пройшов на найвищому рівні і надав панорамний огляд макроекономічної ситуації в країні в цілому, а також конкретних перспектив прямих іноземних інвестицій в Україну. В ході саміту були заслухані доповіді міністра інфраструктури України Максима Бурбака, заступника міністра аграрної політики України Владислави Рутицької, Голови міської державної адміністрації Віталія Кличка, в. о. заступника голови НБУ Владислава Рашкована, голови правління «Нафтогаз України» Андрія Коболєва. Також у програмі заходу розглядалися питання щодо поліпшення бізнес-клімату України, можливостей залучення капіталу, податкової реформи, були висловлені погляди інвесторів різних галузевих бізнесів з питань управління ризиками, а також можливостей їх регулювання.
Компанію «Укррічфлот» на саміті представив генеральний директор Дмитро Москаленко. Жвавий інтерес учасників дискусії про модернізацію інфраструктури та перспектив проектів на основі ДПП викликала доповідь Дмитра Москаленка на тему: «Перспективи розвитку внутрішнього водного транспорту України».

У своєму повідомленні пан Москаленко коротко і точно описав можливості річкової інфраструктури України, підкреслив проблемні питання, пов'язані з відсутністю базового галузевого законодавства та державних цільових програм по створенню сучасної портової інфраструктури та необхідністю створення товарно-транспортних балансів на державному рівні. Був проведений порівняльний аналіз поточного стану річкової інфраструктури України та країн Євросоюзу, який показав, що можливості внутрішнього водного транспорту в країнах ЄС використовуються на 6,7%, в Україні цей показник становить лише 0,5%. Транспортна інфраструктура Дніпра дозволяє збільшити вантажні перевезення до 35 млн. тонн порівняно з 3 млн. тонн вантажних перевезень у 2013 році.

Дмитро Москаленко розповів також про реалізовані проекти компанії «Укррічфлот» в період з 2007-2014 р., які дозволили завершити будівництво серії нових суден, розвинути напрямок перевезень зернових вантажів і зернотрейдінга, збільшити пропускну здатність і оптимізувати роботу ключових портів Компанії. Найближчі інвестиційні плани Компанії пов'язані з оновленням флоту і будівництвом сучасного барже-буксирного складу; будівництвом контейнерного терміналу в Дніпропетровському річковому порту, а також будівництвом комплексу з перевалки аграрних вантажів у Миколаївському річковому порту.

 

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua