Новини
Дніпропетровський річковий порт надаватиме цілорічний контейнерний сервіс!
babel.footer_pao_ua
Адрес:babel.footer_adres_ua
Телефон:babel.footer_tel_ua
, E-mail: babel.footer_email_ua

Оголошено дату завершення навігації по річці Дніпро - 31 грудня 2015 року. Проте Дніпропетровський річковий порт не планує зупинятися і вже у грудні запускає новий сервіс - доставку контейнерів з Одеси до Дніпропетровська й в зворотньому напрямку залізницею як альтернативу контейнерному каботажу. Таке рішення дозволяє Компанії заявити - міжнавігаціі не існує! Тепер ми надаємо клієнтам цілорічний сервіс.

За новою схемою вже здійснюються відправки на експорт трубної продукції компанії «Інтерпайп», плануються відправки зернових вантажів, також ця схема роботи є ефективною й застосовується для імпортних вантажів у контейнерах.

До кінця грудня 2015 заплановано переробку в Дніпропетровському порту і перевезення в експортному напрямку більш ніж 100 контейнерів 40 '(FEU) і 40 контейнерів 20' (TEU), а також 20 контейнерів 20 '(TEU) з імпортним вантажем.

Крім надання послуг з перевалки та перевезення контейнерів, портфель послуг Компанії доповнюється новими позиціями, такими як стафірування контейнерів зерновими вантажами через елеватор Дніпропетровського річкового порту.

Клієнти обирають АСК «Укррічфлот» у якості логістичного оператора за  відмінний сервіс, оперативність доставки, якість перевалки, відсутність браку та збереження вантажу.

babel.footer_pao_ua
Адрес: babel.footer_adres_ua
babel.footer_tel_ua
babel.footer_email_ua