Новини
АСК «Укррічфлот» - асоційований член Асоціації міжнародних експедиторів України
babel.footer_pao_ua
Адрес:babel.footer_adres_ua
Телефон:babel.footer_tel_ua
, E-mail: babel.footer_email_ua

У липні 2014 АСК «Укррічфлот» стала асоційованим членом Асоціації міжнародних експедиторів України.

 Вступ в Асоціацію для компанії «Укррічфлот», що має офіційний статус Національного перевізника України, є ще одним кроком на шляху підвищення якості послуг у сфері перевезень та транспортно-експедиторського обслуговування, а також налагодження партнерських взаємин між українськими і зарубіжними колегами.

 Асоціація міжнародних експедиторів України включає в себе більше 160 транспортно-експедиторських організацій всіх форм власності від державної до приватної, у тому числі 47 індивідуальних членів FIATA. При цьому важливо відзначити, що 50% українського імпорту і експорту і понад 70% транзиту здійснюються при безпосередній участі членів АМЕУ.

 АМЕУ співпрацює з Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту, будівництва і зв'язку, Кабінетом Міністрів України, Міністерством інфраструктури, Укрзалізницею, Міністерством економіки, Державною митною службою, Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва, Антимонопольним комітетом, Асоціацією міжнародних автоперевізників, Асоціацією митних брокерів та іншими державними і громадськими організаціями.

babel.footer_pao_ua
Адрес: babel.footer_adres_ua
babel.footer_tel_ua
babel.footer_email_ua