Новини
Контейнерні поставки зернових - нова логістична послуга «Укррічфлоту»!
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

АСК «Укррічфлот», напередодні збору урожаю зернових в Україні, створив для клієнтів новий затребуваний сервіс - контейнерні поставки зернових «під ключ».

Послугу вже випробував один з вантажовідправників - 22-24 червня 2016 р.  було завантажено понад  500 т фуражної пшениці 5-6 класу в 20-футові контейнери для експорту в Малайзію.

Сервіс розроблений фахівцями компанії та включає в себе комплекс логістичних послуг на базисі поставки Інкотермс - FCA CY, а саме:
     - закупівлю зерна;
     - доставку порожніх контейнерів до Дніпропетровського річкового порту (ДРП);
     - навантаження (стафіровку) зерна в контейнери у ДРП;
     - доставку завантажених контейнерів з ДРП до морського порту;
     - транспортно-експедиторське обслуговування.

Як результат - клієнт отримує митно оформлений вантаж у контейнері на контейнерному терміналі для відправлення морем до порту призначення.

Спеціально для цього замовлення логісти «Укррічфлоту» створили унікальну й гнучку логістичну схему. У ній задіяно одночасно два види транспорту: залізничні фітингові платформи (п'ять довгобазних 80-футових платформ дозволили доставити 20 порожніх контейнерів) та судно «Механік Черевко». Крім того, у схемі об'єднано два вантажопотоки, які між собою абсолютно не перетинаються: платформи, на яких доставили порожні контейнери, в подальшому будуть використані для  транспортування контейнерів іншого контрагента!

 При стафіруванні зерна у контейнери в ДРП було задіяно комплекс портових потужностей: елеватор, зернометальник, автомобільний контейнеровоз, а також два портальні крани в спареному режимі роботи. Середнє завантаження одного контейнера становить близько 26 т пшениці при нормі стафіровки близько 10 контейнерів/добу.

Компанія має намір і надалі розвивати напрямок контейнерних поставок зернових, оскільки він є одним із пріоритетних і має великий потенціал для зростання контейнеропотоку. Дніпропетровський порт - чудовий майданчик для цього напрямку, і «Укррічфлот» як контейнерний оператор готовий запропонувати клієнтам найбільш економічно вигідні та прогресивні схеми доставки вантажів.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua