Новини
Логістика як мистецтво
babel.footer_pao_ua
Адрес:babel.footer_adres_ua
Телефон:babel.footer_tel_ua
, E-mail: babel.footer_email_ua

Унікальну схему доставки й обробки річкового контейнеровоза АСК «Укррічфлот» вперше здійснено 28 серпня 2016 р. у порту «Южний», на Контейнерному терміналі ТІС.

Теплохід «Механік Черевко» доставив партію навантажених контейнерів для їхнього завантаження на морський контейнеровоз «MAERSK BRATAN», що стояв біля причалу. Обробка річкового судна проводилася одночасно з морським контейнеровозом. Контейнери, які доставив теплохід «Механік Черевко», були завантажені на морський контейнеровоз за схемою «судно-причал-судно». Після вивантаження річкового судна, на нього завантажили порожні контейнери для їхньої подальшої доставки у Дніпропетровський річковий порт.

Запропоноване логістичне рішення стало можливим завдяки злагодженій роботі та тісній співпраці між Морською Лінією, Контейнерним терміналом та АСК «Укррічфлот».

Застосування даного рішення дозволяє зменшити час доставки контейнерів і забезпечити їхню своєчасну подачу під конкретні суднозаходи морських контейнеровозів. Крім того, судно не простоює в очікуванні обробки, що є вкрай важливим за умов регулярного щотижневого графіку руху теплохода «Механік Черевко».

babel.footer_pao_ua
Адрес: babel.footer_adres_ua
babel.footer_tel_ua
babel.footer_email_ua