Новини
Миколаївський річковий порт здатен обслуговувати судна з осадкою до 8,5 м
babel.footer_pao_ua
Адрес:babel.footer_adres_ua
Телефон:babel.footer_tel_ua
, E-mail: babel.footer_email_ua

На рейдовому перевантажувальному пункті  № 2 силами Миколаївського річкового порту з використанням трьох плавкранів було завантажено 19800 тонн гранульованого шроту на судно «Hongхin Ocean». Осадка навантаженого судна становила 7,88 метрів. Це перше судно з осадкою понад 7,6 метрів, яке було оброблено на РПП-2.

В результаті проведеної спільної роботи фахівців АСК «Укррічфлот» зі Службою Капітана морського порту Миколаїв, Філією ДП «АМПУ» «Дельта-Лоцман», ДУ «Держгідрографія» за погодженням та встановленням навігаційного обладнання на природному судновому ходу на південь від другого коліна каналу акваторії Миколаївського порту, на РПП-2 тепер можна обслуговувати судна з осадкою до 8,5 метрів.

Для вантажовласників укрупнення суднових партій дозволить оптимізувати витрати на тонну вантажу, що перевозиться, а це, в свою чергу, підвищить конкурентоспроможність Миколаївського річкового порту з надання послуг з перевалки вантажів.

На сьогоднішній день в Миколаївському річковому порту норма обробки суден на РПП-2 одним плавкраном становить 1900 тонн на добу.

babel.footer_pao_ua
Адрес: babel.footer_adres_ua
babel.footer_tel_ua
babel.footer_email_ua