Новини
Навігація-2017 стартувала
babel.footer_pao_ua
Адрес:babel.footer_adres_ua
Телефон:babel.footer_tel_ua
, E-mail: babel.footer_email_ua

Довгоочікувану навігацію-2017 розпочато з 14 березня. Це майже на місяць пізніше  за початок минулорічної навігації (нагадаємо, судноплавство відкрили  16 лютого 2016 р.).

Цьогорічна зима видалася суворою,  багатою на морози, сніг та кригу на річках. Проте вже з другої половини лютого місяця погода стабілізувалася, й почали відновлюватися сприятливі гідрометеорологічні умови для початку експлуатації суден. Фактично, у цей термін відбулося повне очищення судового ходу від криги.

Вже в березні стовпчик термометра перетнув плюсову позначку. Прогноз Українського Гідрометеорологічного центру підтверджує, що істотне потепління збережеться й надалі. Все це дає підстави для прийняття рішення  щодо можливості відкриття навігації набагато раніше, аніж це відбувається на практиці.

Компанія «Укррічіфлот», як найбільша річкова транспортна компанія, неодноразово акцентувала увагу на тому, що одним із стримуючих чинників, що впливає на розвиток річкового транспорту України, є тривалий міжнавігаційний період. Обмеження навігації та її  тривалість мають бути суттєво коротшими та вирішуватися обов’язково з урахуванням позиції учасників ринку річкових перевезень та у прив’язці до фактичних погодних умов. Тільки сукупна і плідна співпраця державних органів з українськими річковиками дасть позитивний поштовх ділової активності у транспортному секторі економіки, що, у свою чергу, призведе до збільшення надходжень коштів від зборів, плат та податків до бюджетів всіх рівнів.

Сподіваємося, позицію українських судноплавців  буде почуто та враховано.

babel.footer_pao_ua
Адрес: babel.footer_adres_ua
babel.footer_tel_ua
babel.footer_email_ua