Новини
Новий контейнеровоз під українським прапором!
babel.footer_pao_ua
Адрес:babel.footer_adres_ua
Телефон:babel.footer_tel_ua
, E-mail: babel.footer_email_ua

АСК «Укррічфлот» - національний перевізник № 1 в Україні - проводить послідовну роботу з розвитку річки Дніпро і відновлення вантажоперевезень річковим транспортом. З огляду на високий потенціал росту річкового транспорту, дії та рішення Компанії спрямовані як на сьогоднішній день, так і на перспективу.

У лютому 2017 року флот АСК «Укррічфлот» поповнився ще одним судном! Це контейнеровоз нового зразка DNIPRO LINE з такими технічними характеристиками: довжина - 106 м; ширина - 11 м; осадка - 4.08 м; дедвейт - 3200 т. Рішенням Компанії нове судно зареєстрували під українським прапором й ввели під нагляд Регістра судноплавства України. Обслуговує DNIPRO LINE український екіпаж.

«Укррічфлот» провадить ряд системних дій, що сприяють підвищенню конкурентоспроможності річкового транспорту України. Серед найважливіших - розвиток потенціалу контейнерної каботажної логістики. З 2015 року функціонує контейнерна лінія між річковими портами середнього Дніпра (Запоріжжя, Дніпро) та портами Великої Одеси. І саме тут новий український контейнеровоз DNIPRO LINE почне працювати вже з березня 2017 року.

Компанія пишається тим, що додає свій внесок у розвиток річкової галузі України, роблячи черговий крок вперед в освоєнні інфраструктури Дніпра.

babel.footer_pao_ua
Адрес: babel.footer_adres_ua
babel.footer_tel_ua
babel.footer_email_ua