Новини
Оптимізуємо вивантаження вантажів у Миколаївському річковому порту
babel.footer_pao_ua
Адрес:babel.footer_adres_ua
Телефон:babel.footer_tel_ua
, E-mail: babel.footer_email_ua

У Миколаївському регіоні компанія «Укррічфлот» продовжує активно впроваджувати інновації в галузі портових послуг, в частині комплексного вивантаження вантажу. Великотоннажні судна, у тому числі типу Panamax, тепер можуть оброблятися на рейді  й біля причалів Миколаївського морського порту за безпосередньої участі сил і засобів Миколаївського річкового порту. Подібна практика дозволяє власникам вантажів заощадити на фрахті, а Миколаївському регіону - прийняти і обробити додаткові обсяги вантажів.


21 серпня 2015 року теплохід ECOSTAR G.O. з вантажем коксу вивантажили з двох бортів одночасно сім працюючих кранів - рекордна кількість! Чотири крани ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» та три плавучих крани Миколаївського річкового порту вивантажили судно біля 11 причалу Миколаївського морського порту. Всього з теплохода було вивантажено 48750 т, з них 14720 - силами Миколаївського річкового порту.


Подібне рішення – комплексне вивантаження з двох бортів – підвищує конкурентоспроможність Миколаївського транспортного вузла у залученні імпортних навалювальних вантажопотоків.  З початку 2015 року тільки Миколаївським річковим портом було прийнято і перевалено більш ніж 66000 тонн нової продукції, що дозволяє зберігати і збільшувати обсяг вантажоперевалки в порту.


Практика спільного сервісу в Миколаївському порту - це черговий крок до подальшого розвитку економіки регіону.

babel.footer_pao_ua
Адрес: babel.footer_adres_ua
babel.footer_tel_ua
babel.footer_email_ua