Новини
Проект з компанією «Інтерпайп» - підбиваємо підсумки вересня
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

Більше місяця тому розпочався спільний проект АСК «Укррічфлот» і компанії «Інтерпайп» по річковому перевезенню металопродукції в контейнерах через Дніпропетровський річковий порт (ДРП), і наразі вже можна підбити перші підсумки.

В рамках проекту по лінії «Дніпропетровськ - Порти Великої Одеси» в контейнерах перевезено 960 т трубної та колісної продукції. У планах - до кінця вересня відправити 1735 т продукції у контейнерах. Окрім перерахованого, запущено відвантаження сталевої заготовки з ДРП до Румунії: з початку місяця відправлено 920 т, запланований показник до кінця місяця - 1500 т.

Регулярні рейси на відрізку «Дніпропетровськ - Порти Великої Одеси» здійснює теплохід «Механік Черевко», вантажомісткість якого становить 83 FEU. У вересні перевезення досягли до 73-х сорокафутових контейнерів за рейс, тобто 88% своєї провізної здатності. У планах АСК «Укррічфлот» - наростити кількість перевезених контейнерів до повного, 100%-вого, завантаження теплохода: перевезення 83 FEU за рейс. Цю задачу заплановано виконати у найближчому майбутньому, до кінця навігаційного сезону 2015 року.

Спеціально для успішної реалізації проекту команда АСК «Укррічфлот» спромоглася оптимізувати наступні ділянки й процеси:
    1. вирішено проблему декларування вантажу: попередня декларація оформляється до появи навантажених контейнерів;
    2. стафірування вантажу виконується двома способами одночасно: за допомогою унікального вантажозахватного пристрою «Скоба» та вилкового автонавантажувача зі спеціальною насадкою. Це дозволяє максимально прискорити процес завантаження контейнерів на стафіровочному майданчику;
    3. вивантаження /розміщення вантажу проводиться безпосередньо у місці стафірування контейнерів. Контейнери подаються з майданчика порожніх і потім прибираються на майданчик навантажених контейнерів, звідки вже виконується навантаження на судно.

Перші успішні результати співпраці надають впевненості в тому, що продуктивна спільна робота АСК «Укррічфлот» і компанії «Інтерпайп» продовжиться і надалі.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua