Новини
Співпраця з комбінатом «Запоріжсталь» розширюється!
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

Логістичний оператор «Укррічфлот» завжди чуйно реагує на потреби клієнтів, а індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення дозволяє Компанії здійснювати роботи практично будь-якої складності.

До «Укррічфлоту» звернулася французька контейнерна лінія CMA CGM із замовленням на доставку сталевих валків для комбінату «Запоріжсталь» з Китаю, порт навантаження Ксінганг. Валки - це готовий продукт, коштовний вантаж, що вимагає вкрай обережного поводження.

З огляду на особливості метричних характеристик вантажу, для його доставки використовувалися спеціальні контейнери - флетреки (flatrack, контейнер для перевезення великовагових негабаритних вантажів). Було задіяно три 40-футових флетреки, в кожному з яких розмістили по 7 валків вагою 6 тонн кожен. Вага одного вантажного місця в сумі склала до 50 тонн.

Після доставки контейнерів до Запорізького річкового порту на теплоході «Механік Черевко»,  вантаж розкріпили на палубі та поштучно вивантажили на склад. Далі валки автотранспортом доставили замовнику на завод «Запоріжсталь».

Контейнерна лінія CMA CGM залишилася задоволеною сервісом, якістю та термінами доставки, тому має намір продовжити співпрацю з АСК «Укррічфлот» і виконати ще кілька таких поставок для «Запоріжсталь», використовуючи контейнерне судно Компанії.

Замовлення на перевалку прокатних валків розширило номенклатуру вантажної бази в ЗРП, а також продемонструвало можливості Компанії та її готовність до прийняття нестандартних технічних та логістичних рішень.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua