Новини
Тримаємо руку на пульсі нових технологій: «УКРРІЧФЛОТ» став учасником Транспортного тижня в Одесі
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

З 2 по 5 червня в Одесі відбувся 14-й Міжнародний транспортний тиждень, який цього року пройшов під девізом «Діалог. Довіра. Дія».

У заходах, які відбувалися в рамках Транспортного тижня, взяли участь близько 200 представників з різних країн світу, які обговорювали  важливі питання у сфері транспорту, логістики та торгівлі. Компанію «УКРРІЧФЛОТ» представляли директор з портової діяльності Олексій Кошелев та головний інженер портів Михайло Кравченко, які стали учасниками форуму "Реалізація глобальних логістичних стратегій у системі міжнародних перевезень», організованого Міністерством інфраструктури України, XIV міжнародній конференції «Транспортна мережа чорноморського регіону: комплекс комунікацій між Європою, Азією та іншими континентами»,  міжнародної виставки-конференції «Інтер-Транспорт» та інших заходів.

Як зауважив директор з портової діяльності Олексій Кошелев, головною метою участі у подібних заходах є необхідність постійного тримання руки на пульсі розвитку транспортної галузі, знайомство з новинками, укладання нових договорів про співпрацю, адже «УКРРІЧФЛОТ» постійно дбає про свій технічний розвиток, впроваджує нові проекти.

Наразі компанія активно розвиває новий проект по контейнерних перевезеннях річковим транспортом. Тому цінною стала участь у дискусії з ведення контейнерного бізнесу в Україні та світі, тенденцій розвитку, змін в законодавстві тощо.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua