Новини
У Миколаївському річковому порту почав працювати критий зерновий комплекс
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

В Україні вже не один рік спостерігається активний розвиток зернових терміналів. Особливо це характерно для південного регіону, який є експортними воротами країни для зернових і харчових вантажів. Розвиток зерноперевалочної галузі пояснюється браком потужностей у портах, пов'язаних  з високим експортним потенціалом по зерновим в Україні, а також різким скороченням портових потужностей в Україні (Крим, Маріуполь).

Враховуючи всі наявні фактори й потреби ринку, АСК «Укррічфлот» на базі Миколаївського річкового порту (МРП) розширив свої виробничі потужності. Це стало можливим завдяки введенню критого зернового комплексу, який збільшив потенціал наявного зернового терміналу в МРП.

Робота комплексу почалася з середини жовтня. У цьому ж місяці здійснено погрузку першого судна з зернового складу вантажем шрот у кількості 6300 т. З листопада місяця очікується відвантаження не менше 12000 тонн щомісяця харчових вантажів - шроту, висівок, макухи.

Зерновий комплекс включає в себе склад, обладнаний 7 одиницями перевантажувальних машин, лабораторією, автомобільною ваговою, автоперекидачем і конвеєрною лінією, яка забезпечує транспортування вантажу зі складу на плавзасіб біля причалу.

Перевантажувальний комплекс може виконувати наступні операції:
       - прийом зернових / харчових вантажів з автомобільного та залізничного транспорту;
       - відвантаження зерна на водний транспорт;
       - відвантаження зерна на автотранспорт (за допомогою автонавантажувачів).

Південний регіон - житниця України та стратегічний центр відправки зерна на експорт водою, тому поява в МРП комплексу для накопичення і відвантаження зернових - закономірна і своєчасна реакція АСК «Укррічфлот» на потреби ринку.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua