Новини
Зростання вантажопотоків на річці - перспектива є!
АСК «Укррічфлот»
Адрес:вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Телефон:Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
, E-mail: E-mail: info@ukrrichflot.ua

У квітні 2017 року відбулася II Міжнародна конференція «Вантажні перевезення по річці Дніпро». Учасники заходу розглянули питання розвитку транспортної інфраструктури на Дніпрі, обговорили економіку річкових перевезень та узагальнили існуючий досвід й перспективи зростання вантажопотоків на річці.

АСК «Укррічфлот», найбільша річкова логістична компанія України, надала експертний аналіз ринку річкових перевезень і поділилася власними напрацьованими ефективними схемами логістики на Дніпрі. Спікер компанії Віталій Дженков, провідний фахівець комерційного департаменту, в доповіді «Перспективи розвитку річкового транспорту» навів статистику щодо перевезень вантажів по річці. Він зазначив, що в 2016 році було перевезено близько 7 млн. тонн вантажу, в той час як загальна вантажна база для річки Дніпро на даний момент оцінюється приблизно в 60 млн. тонн. Ця цифра розрахована на основі реальних вантажів, які існують зараз у районі регіонів річки Дніпро та генеруються щорічно. Більша частина їх відноситься до аграрного та гірничо-металургійного секторів, а також будівельної галузі. «Укррічфлот» акцентує увагу на розвиток контейнерних і каботажних перевезень зерна та продуктів переробки сільськогосподарської галузі.

Два роки тому Компанія запровадила регулярний контейнерний сервіс на відрізку Дніпро/Запоріжжя - Порти Великої Одеси. З квітня 2017 року на обслуговуванні лінії з'явився новий контейнеровоз Dnipro Line, зареєстрований під українським прапором.

Компанія постійно розвиває контейнерний напрямок, оптимізуючи ефективність перевезення та перевалки. «Укррічфлот» співпрацює з морськими лініями у напрямку  інтеграції каботажного сервісу в глобальні сервіси найбільших контейнерних перевізників.

Ще кілька ефективних моделей логістики на Дніпрі, які використовує Компанія:

- пряма доставка вантажів на експорт/імпорт з річкових портів без додаткового перевалювання;

- комплексна логістика з перевалюванням/довантаженням у гирлі річки;

- каботаж агро і ГМК вантажів до/з морських портів;

- перевезення негабаритних вантажів.

Компанія впевнена, що існуюча вантажна база річки у поєднанні з позитивною динамікою зростання дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє річкової галузі. Головне - продовжувати цілеспрямовану роботу з відновлення вантажоперевезень по Дніпру та розвитку річкової інфраструктури.

АСК «Укррічфлот»
Адреса: вул. Електриків, 8, м. Київ, 04071, Україна
Тел.: +38 (044) 594 57 88
Тел./факс: +38 (044) 490 66 48
E-mail: info@urf.ua